קרוואנים-למכירה

הביקוש לקניית קרוואנים הולך וגובר בשנים האחרונים. הקרוואנים מאפשרים לטייל כמעט בכל מקום, חוסכים תשלום עבור מקומות לינה ובנוסף מאפשרים לחוות חוויה נחשקת. הקרוואן נותן תחושה של יציאה מהבית ובמקביל הישארות בבית, כלומר ניתן לצאת אל הטבע, לראות נופים, לפגוש אנשים, לראות את העולם ואת השפע שיש לו להציע לנו, ובמקביל להישאר באזור הנוחות שלנו, אזור חמים, נוח ומוכר.

מהם יתרונות הקרוואן?

חיסכון בתיאום והזמנה מראש בבית מלון או בצימר

בניית לוח זמנים גמיש וחופשי במהלך הטיול והחופשה

יציאה של קבוצת חברים עם קרוונים לבילוי משותף

עלייה ברמת החיים ואפשרות להעשיר את אופן הבילוי

מענה לצורך לצאת, להיפגש, לראות עולם ולהתאוורר

יתרונות אלו מגבירים את הביקוש לקנייתם של קרוואנים, והמשמעות בפועל היא שאנו רואים יותר ויותר קרוואנים בכבישים. קרוואנים למכירה ניתן למצוא אצל מספר חברות המשווקות ומוכרות אותם ברחבי הארץ. קרוואנים נעים על ציר מחירים שונים, כאשר המחיר משתנה בהתאם לאבזור, לחדישות ולגודל הקרוואן.

קרוואנים למכירה – דברים שחשוב לדעת:

שלדו של הקרוואן עשוי ממרכב. המרכב יכול להיות סגור, כלומר ללא שום דלת או חלון, המרכב יכול להיות עם פתחים צדדיים, עם חלונות, עם דלתות ועם תשתיות חשמל ואינסטלציה. גם רצפת הקרוואן עשוי להיות מחומרים שונים כמו: פי.וי.סי, פרקט או פרקט סינטטי. ברוב הקרוואנים המוצעים למכירה ניתן למצוא מטבחון, אם כי יש לקחת בחשבון שמטבחון הוא בעלות נוספת המתבטאת במחיר. המטבחון לרוב כולל ארונות עליונים ותחתונים, כיור עם אינסטלציה מתאימה וכיריים גז. בנוסף, הקרוואן מכיל ריהוט שינה. אזור השינה יכול לכלול מיטה זוגית או מיטת יחיד, ספה נפתחת וכדומה. ניתן גם להוסיף לריהוט השינה אמצעי אחסון כמו ארגז מיטה. הקרוואן יכול להכיל ציוד מגוון בהתאם לדרישותיכם, כמו: מקרר, מזגן, מערכת סולרית ועוד.

חשוב לבחור בקרוואן שיספק מענה לכל דרישותיכם. קרוואן נוח, מאובזר ומתאים יהפוך את חווית הטיול לכזו שתגרום לכם לרצות לצאת לעוד ועוד טיולים. ערכו סקר שוק בתחום הקרוואנים עוד לפני שתצאו אל החברות השונות. סקר זה יכוון אתכם טוב יותר וכך תדעו מהם הדברים שחשוב לכם שיהיו בקרוואן שתרכשו.